Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

6 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Kaviareň Dobre&Dobré

Kaviareň vznikla ako projekt občianskeho združenia Vagus. Poskytuje prácu ľuďom, ktorí stratili domov, ale nestratili chuť žiť. Každým svojim návratom pomôžete ľuďom bez domova, ktorí vás s láskou a s nadšením obslúžia, vrátiť sa späť do života. Môžete si vychutnať atmosféru starej dobrej Bratislavy v krásnom historickom prostredí Starej tržnice a dať si niečo dobré z ponuky jedál a nápojov slovenského pôvodu a prvotriednej kvality. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené