Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zatvorené

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Informácie Restaurant Country Saloon Belá

Reštaurácia dominuje prostredím s veľkoplošnými maľbami, dominantnými drevenými prvkami a charakteristickou výzdobou pripomínajúcou éru Divokého západu. Reštaurácia ponúka jedlá slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Určite si pochutnáte na kvalitných steakoch, ale i hovädzích, bravčových, hydinových a rybích špecialitách. Reštaurácia taktiež ponúka ľahké cestovinové a zeleninové pokrmy, šaláty a samozrejme dezerty a zmrzlinové poháre. Má pre Vás pripravený široký výber alkoholických a nealkoholických nápojov, niekoľko druhov čapovaného i fľaškového piva a dostatočnú škálu kvalitných vín, predovšetkým zo Slovenskej produkcie. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte so zmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Práve otvorené