Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zatvorené

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Informácie Restaurant Cosmopolitan

Reštaurácia Cosmopolitan Vám ponúka príjemné posedenie s priateľmi alebo rodinou pri dobrom a chutnom jedle. Reštaurácia ponúka jedlá talianskej a medzinárodnej kuchyne. V jedálnom lístku nájdete pizzu, steaky, ryby, palacinky, vegetariánske jedlá a jedlá k pivu. Reštaurácia menu pravidelne obohacuje aj o sezónne špeciality a novinky. Reštaurácia ponúka priestory pre akúkoľvek príležitosť. Disponuje salónikom a relaxačnou izbou, v ktorej si môžete po jedle príjemne oddýchnuť. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte so zmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Práve otvorené