Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

5 fotiek
Na mape

Informácie Restaurant Corleone u Kmotra

Vo vnútri reštaurácie Vás čaká príjemné hrejivé prostredie s ochotným personálom, vynikajúcimi kuchármi a pizzermi. Reštaurácia ponúka svojim zákazníkom okrem rozvozu pizze a jedál aj množstvo iných služieb ako sú usporadúvanie firemných akcií, svadobných hostín, či rodinných osláv. Reštaurácia ponúka rôzne druhy alkoholu, nealka a okrem normálneho piva, sa tu čapuje aj čierne pivo Leffe, nefiltrovaný Staroprameň a v neposlednom rade pivo Hoegaarden, biele, kvasinkové, nefiltrované a nepasterizované pivo, ktoré svojou chuťou už okúzlilo nejedného zákazníka. V ponuke je aj široký sortiment pizze, ako napríklad Gyros Pizza, ktorá má dve zaujímavé prísady, kuracie mäso gyros a hranolky, okrem toho je tu aj bohatý výber jedál. V pracovné dni si môžete vybrať z obedového menu. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené