Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Restaurant Čínska reštaurácia Shanghai

Reštaurácia Shanghai má na Slovensku dlhú tradíciu. Prevedenie interiéru je veľmi luxusné, s dôrazom na čínske dekoratívne umenie vysokej kvality, a tak návštevníci majú nielen pôžitok z konzumovaných pokrmov, ale zároveň aj hlboký umelecký zážitok. V jedálnom lístku nájdete rôzne špeciality čínskej kuchyne, jedlá z bravčového, hovädzieho, kuracieho a kačacieho mäsa, jedlá z ryby, váječné jedlá, zeleninové jedlá, jedlá z tofu, rezance. Reštaurácia ponúka priestory na usporiadanie osláv, firemných akcií a iných spoločenských podujatí. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba