Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Čajovňa Chillout Garden

Čajovňa je miesto, kde na chvíľu vypadnete z bežného sveta a trochu ukľudníte svoju rozbúrenú myseľ. Oddýchnete si tu, načerpáte novú energiu a aspoň na chvíľu zabudnete na každodenné starosti.
Personál Vám priblíži svoje znalosti o čaji - rastline, ktorá okúzluje a fascinuje celý svet už po tisícky rokov a pripraví pre vás čaje najlepšej kvality, podľa vašeho priania.
Môžete si tu vychutnať široký sortiment bylinných čajov, mliečnych sheakov a iných nápojov a drinkov, rôzne dobroty a v neposlednom rade vodné fajky na dokonalý relax.
Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené