Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

1 fotka
Na mape

Informácie Restaurant Chilli Pizza

Výborná pizza pripravovaná v murovanej peci na dubovom dreve s tými najkvalitnejšími surovinami dovážanými priamo z Talianska. Maškrtné jazýčky si môžu pochutnať na lahodnom kávovom dezerte Tiramisu pripravovaného podľa tradičnej talianskej receptúry. Zanieteným milovníkom vína reštaurácia ponúka aj širokú ponuku kvalitných vín zo Slovenska a Talianska, nájdete tu aj známe vína z Chile, Argentíny a Nového Zélandu.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené