Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

1 fotka
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Kaviareň Café di Praga

Café di Praga je splneným snom Filipa Holeka, ktorý žije v Bratislave, ale nikdy neprestal obdivovať Prahu - svoje rodné mesto. Inšpirovaný secesným umením zariadil interiér kaviarne v príjemnom a modernom mestskom štýle. Originálne doplnky, obrazy a osobné pamiatky po babičke z Prahy sú zakomponované do priestoru kaviarne.
Či už si budete v Café di Praga vychutnávať výbornú kávu, alebo si posedíte pri vínku - určite pocítite, že táto kaviareň má dušu a dýchne na vás jej autentickosť a originalita. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené