Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

1 fotka
Na mape

Informácie Restaurant Bulgur

Reštaurácia Vás pozýva ochutnať jedlá, ktoré pomôžu telu a potešia dušu. Reštaurácia Bulgur pripravuje jedlá z tradičných surovín našich starých materí (cícer, pohánka, pšenica špalda, pšeno, jačmenné krúpy, bôb, červená šošovica, bulgur, kuskus, polenta). Z mäsa je to ryba (tilapia, hake, treska), hydina (kuracie, morčacie), jahňacie (zvieratá sú chované vo výbehoch prírodným spôsobom na farme) a iné zdravé mäsko. Svoje si tu nájdu aj prívrženci bezmäsitej stravy (rôzne bezmäsité rizotá, krupotá, ratatouille, cestoviny). Samozrejmosťou sú v dennej ponuke dva prílohové šaláty z čerstvej zeleniny a pochutín. V jedlách sú použité bylinky v bio kvalite, dopestované v regióne.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba