Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zatvorené

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

1 fotka
Na mape

Informácie Vinotéka Bobule vino & coffee

Vinotéka Bobule predstavuje spojenie kvalitných slovenských i zahraničných vín s výnimočnou
atmosférou. Zároveň ponúka nemenej kvalitné lahôdky k vínám a čerstvo zomletú kávu podľa Vašej chuti. V bohatej ponuke nájdete viac ako 100 druhov vín, ktoré si môžete vychutnať v priestoroch vinárne alebo zobrať so sebou. Vinotéka pravidelne pre Vás pripravuje ochutnávky slovenských aj svetových výrobcov, či dodávateľov, ktoré sú známe priateľskou a príjemnou atmosférou.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte so zmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Práve otvorené