Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

5 fotiek
Na mape

Informácie Restaurant Blue*S

V širšom centre Piešťan, v starom dome, kde sa nachádzal kedysi hostinec sídli dnes reštaurácia s názvom Blue*S. Reštaurácia sa skladá z dvoch častí. V hlavnej časti je umiestnená reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou a vedľajšia časť je prispôsobená na posedenie pri káve, čaji, pive alebo víne. 

Reštaurácia s otvorenou kuchyňou ponúka špeciality robené v originálnej pizza peci na drevenom uhlí. Okrem pizze v jedálnom lístku nájdete cestoviny, šaláty, polievky, jedlá z grilu a panvice. V lete je otvorená krytá terasa s detským ihriskom. 

Príjemná atmosféra, krásny interiér a ochotná obsluha robia z reštaurácie štýlové a zároveň intímne miesto pre stretnutia a rozhovory s priateľmi či obchodnými partnermi.  

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba