Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Restaurant Bizón Urquell Pub

Reštaurácia sa špecializuje na čapovanie plzeňského piva, v čom sa snaží dosiahnuť maximálnu profesionalitu. Kapacita prevádzky je cca 130 miest, priestory sú klimatizované a odvetrané. Rozdelené na fajčiarsku, ako aj nefajčiarsku časť. V zimných mesiacoch sa kúri aj drevom v krbe, ktorý dotvára príjemnú atmosféru. V letných mesiacoch je otvorená aj klimatizovaná terasa s vodným chladením s kapacitou cca 50 miest. Reštaurácia ponúka možnosť usporiadania spoločenských akcií – rodinné oslavy, svadby, promócie. Ponúka aj cateringové služby v menšom rozsahu.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba