Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

1 fotka
Podnik neprijíma rezervácie z Restu

Skúste im zavolať alebo sa pozrite na podobné podniky, ktoré prijímajú Restu rezervácie.

Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Restaurant Best One

Samoobslužná reštaurácia je koncipovaná v modernom city-style, ponúka príjemné posedenie pri jedlách z domácej a stredoeurópskej kuchyne. Reštauračná časť ponúka čerstvé pizze a zeleninové šaláty. 

Či už ide o príjemne zariadený interiér vybavený vysokokvalitnou vzduchotechnikou, o obsluhu, ale najmä o kvalitu jedál, či chuť Vášho nápoja, všetko je pripravené tak, aby ste na chvíle strávené v reštaurácii spomínali iba v tom najlepšom. Svojimi priestormi je reštaurácia vhodná aj pre organizovanie rodinných osláv, osláv životných a pracovných jubileí, vianočných večierkov, firemných akcií, svadieb, karov, promócií a iných spoločenských akcií. Päťkrát v týždni Vám reštaurácia ponúka 5 až 7 druhov obedového menu vrátane 5 až 8 druhov menu pizze z čerstvých a vysokokvalitných potravín.

Pre hostí je k dispozícii letná terasa pri exteriérových fontánkach s tečúcou vodou, ktorá je v átriu budovy, chránená pred nepriaznivým počasím o kapacite 24 osôb.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba