Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

5 fotiek
Kláry Jarunkovej 2, Banská Bystrica
· Práve zatvorené (08:00 - 15:00) Spravovať reštauráciu

Túto reštauráciu nespravuje majiteľ, preto informácie nemusia byť aktuálne. Ste majiteľom alebo správcom tejto reštaurácie? Kliknutím na tu ju môžete spravovať.

Podnik neprijíma rezervácie z Restu

Skúste im zavolať.

Na mape

Informácie Restaurant Belveder

Reštaurácia je modernou prevádzkou Strednej odbornej školy hotelových služieb a obchodu na Školskej ulici v Banskej Bystrici, ktorá vychádza vo svojej pôsobnosti z dlhoročných tradícií a skúseností vzdelávania a prípravy študentov na svoje budúce povolanie v odboroch: hotelová akadémia, spoločné stravovanie, kuchár a čašník.
Špecifikom reštaurácie je, že všetky špeciality z teplej, ako aj studenej kuchyne pre Vás pripravujú študenti pod vedením profesionálnych odborníkov. V jedálnom lístku nájdete široký výber jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne a denné menu. Pre príjemné posedenia, je ako stvorená aj kaviareň, kde Vám reštaurácia ponúka jedinečnú atmosféru s bohatým výberom miešaných, alkoholických a nealkoholických nápojov. Počas letnej sezóny si môžete špeciality kuchyne vychutnať na rozsiahlej slnečnej terase s výhľadom na jazero.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte so zmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba