Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

1 fotka
Na mape

Informácie Restaurant Bašta

Zrekonštruovaná reštaurácia Bašta sa nachádza v širšom centre mesta Trenčín, Ostrov - Zamarovce. Interiér ponúka fajčiarske aj nefajčiarske priestory. K reštaurácii patrí tenisový kurt, detské ihrisko, vonkajší aj vnútorný krb a gril. Reštaurácia má kapacitu cca 100 osôb, kapacita krytých vonkajších terás je cca 190 osôb, čo okrem príjemného posedenia pri chutnom jedle ponúka aj možnosť využitia priestorov pre rôzne spoločenské akcie, svadby, rodinné oslavy, semináre, kary, detské párty, grilovanie s priateľmi, a pod.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené