Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zatvorené

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Informácie Restaurant Bašta

Reštaurácia je situovaná v historickej budove bašty so štýlovým interiérom s tromi podlažiami. Počas leta si môžete posedieť na letnej terase, ktorú v prípade chladu vykurujú žiariče. Terasa je situovaná s výhľadom do parku múzea SNP v krásnom a tichom prostredí. Posedieť si môžete aj pred terasou priamo pod slnečnými lúčmi, kde je aj detské ihrisko so šmykľavkami, hojdačkami a inými detskými atrakciami. Príjemnú atmosféru dotvárajú príjemný personál, bohatý výber jedál a nápojov. Reštaurácia ponúka aj donáškovú službu, denné obedové a víkendové menu. Reštaurácia je vhodná na rodinné oslavy, svadby, promočné slávnosti, stužkové slávnosti, recepcie, kary, bankety, rauty. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte so zmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Práve otvorené