Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zatvorené

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

1 fotka
Na mape

Informácie Restaurant Liberty

Liberty Pizza je pizzéria nachádzajúca sa v Sásovej, v ktorej sa spája príjemné posedenie so šikovnou obsluhou, chutnou kuchyňou a širokým výberom alkoholických a nealkoholických nápojov.
V pizzérii je postarané aj o zábavu pre vašich najmenších, môžu sa vyšantiť v detskom kútiku na trampolíne, šúchačke a pieskovisku. V lete si príjemne posedíte na priestrannej terase, v zime je k dispozícii krytá terasa pre najväčšie pohodlie zákazníka. Pizzeria každý deň pripravuje vynikajúce denné menu.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte so zmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Práve otvorené