Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

5 fotiek
Na mape

Informácie Bar La Passione

La Passione je miesto, ktoré Vás pohltí svojou jedinečnosťou a úžasnou atmosférou. Nachádza sa v priestoroch administratívnej budovy Belveder Business Centra Ikm v lokalite polyfunkčnej zóny Belveder nad plážou v Banskej Bystrici. V La Passione pre Vás pripravili širokú ponuku nápojov overenej kvality, ktorú môžete ochutnať v príjemnom a štýlovom nefajčiarskom prostredí. Súčasťou moderného interiéru je profesionálny bar, kde si môžete vychutnať originálne kokteily a vynikajúcu kávu s dôrazom na profesionálnu prípravu a prezentáciu.V ponuke sú tiež čerstvé zákusky a rôzne pochutiny. Spolu s Vašimi priateľmi si môžete oddýchnuť a zabaviť sa v pracovné dni, ale aj cez víkendy.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte so zmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba