Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

5 fotiek

Restaurant Bambus Pizza

E. P. Voljanského 3, Zvolen
· Práve otvorené (10:00 - 22:00) Spravovať reštauráciu

Túto reštauráciu nespravuje majiteľ, preto informácie nemusia byť aktuálne. Ste majiteľom alebo správcom tejto reštaurácie? Kliknutím na tu ju môžete spravovať.

Reštaurácia ponúka rozvoz jedla alebo možnosť jedla so sebou

Podnik neprijíma rezervácie z Restu

Skúste im zavolať.

Hodnotenie Restaurant Bambus Pizza

Overené hodnotenia sú hodnotenia založené na skutočných návštevách. Celkové hodnotenie je založené iba na overených hodnoteniach.

Celkově:
 • Jedlo:
  3
 • Servis:
  -
 • Prostredie:
  -

Dobrý deň . Objednali sme si jedlo s priateľom z tejto pizzerky podľa mňa priemerné, ako sa asi kuchár vyspí. Ale no lepšie ako nič. Ale pre pána Jána to čo máte za rozvoz??? Prepáčte ale to je niečo neuveriteľné. Ako sa už niekde v recenziách písalo či pani nieje opitá. Áno potvrdzujem, mali sme tu česť vidieť to na vlastné oči. Zaručene triezva nebola, spomalená, veľmi až nezdravo, čiže na betón triezva nebola, dám ruku do ohňa zato. Veď vycúvať nevedela, smetiak nám zobrala popri tom cuvani ani si nevšimla keby jej nepovie človek, že berie aj kôš. No a odstrašujúcom výzore pomlčím. Lebo to je fakt nechutné. Radšej už viac nie. Ďakujeme

Užívateľ Restu
Nedporúčam reštaurácii
Bola recenzia užitočná?
Ano
(1)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte so zmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Práve otvorené