Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

0 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Avalon Restaurant

Reštaurácia ponúka príjemné posedenie. Už od skorej hodiny si tu môžete vychutnať rôzne druhy raňajkového menu a najlepšiu rannú kávu v okolí. Zároveň Vás reštaurácia ponúka na každodenné menu, v ktorom ponúka dva druhy jedál, mäsité a vegetariánske. Na výber ponúka aj veľký výber jedál, šalátov, cestovín, dezertov. V čase letnej sezóny si môžete posedieť na letnej terase s kapacitou 24 osôb, na ktorej sa môžete osviežiť čapovaným pivkom Budvar 10°, čapovanou hroznovkou, rôznymi druhmi ľadových čajov, aperitívov a kvalitných vín. Počas celého roka reštaurácia ponúka kačacie, husacie a zabíjačkové hody. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené