Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Reštaurácia mimo prevádzky

Je nám ľúto, ale reštaurácia ukončila prevádzku. Pozrite sa na podobné podniky v okolia.

Na mape

Informácie Restaurant Atrium

Reštaurácia Atrium je štýlovo zariadená moderná reštaurácia, s vysoko kvalitnou kuchyňou, ponúkajúca najvyššie štandardy a širokú škálu sezónnych produktov, rovnako ako bohaté menu jedál a nápojov. Je ideálnym miestom k odpočinku a na vychutnávanie maximálneho zmyslového zážitku z jedál, ktoré voňajú a chutia po emóciách. Hlavnou prioritou reštaurácie sú kvalitné suroviny, z ktorých sa denne pripravujú čerstvé špeciality s osobným prístupom. Gurmánske zážitky môžu hostia prežiť aj priamo v átriu domu pod presklenou strechou. Súčasťou reštaurácie je aj pravá klenbová vinná pivnica. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba