Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

1 fotka
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Restaurant Astra Pub

Astra Pub Vás pozýva na tankový
Budvar 12°, Budvar 10°, Budvar tmavý a pre šoférov Budvar nealko. V ponuke nájdete aj fľaškovú Plzeň 12° a okrem piva si môžete vybrať aj z rôznych druhov tvrdého alkoholu alebo z ponuky vín. Pre abstinentov sú v ponuke aj nealkoholické a teplé nápoje. Kuchyňa je zameraná na medzinárodnú kuchyňu, v ktorej si môžete okrem ponuky z denného menu vybrať pizzu, burgre, jedlá na grile, špieciality k pivu, steaky a dokonca na svoje si tu prídu aj vegetariáni. Reštaurácia ponúka aj súkromnú miestnosť pre organizovanie rodinných osláv alebo firemných akcií. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené