Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

6 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Asian Restaurant Sunshine Aupark

Reštaurácia prináša spôsob stravovania "Zjedz koľko zvládneš". Pre milovníkov klasiky reštaurácia ponúka stravovanie A la carte. Vďaka ponuke šikovných profesionálnych kuchárov priamo z Číny, Vám aj napriek veľké vzdialenosti reštaurácia premostí národnú gastronómiu z celého sveta bez toho, aby stratili niečo z ich originality.  Vyberiete si tu z množstva rôznych druhov mäsa a rýb, čerstvej zeleniny, morských plodov, rôznych druhov omáčiek. Nakoniec si tu môžete vybrať aj zo širokej ponuky dezertov a zakončiť degistívom zo širokej ponuky európskych a ázijských nápojov. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba