Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Informácie Restaurant Amigos

V štýlovej reštaurácii Amigos na Moskovskej triede v Košiciach si každý nájde svoje miesto. Ukážte priateľom a známym reštauráciu, kde je o Vás skutočne dobre postarané. Cez deň si môžete vychutnať na pracovnom obede výhodné denné biznis menu. Večer si doprajte skvelé jedlo v čarovnej atmosfére s dobrým vínom z vinotéky reštaurácie. Radi Vám v reštaurácii pripravia aj kulinárske špeciality domácej a medzinárodnej kuchyne na Vašu rodinnú oslavu, či firemný večierok.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené