Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

6 fotiek
Na mape

Informácie Allegro - Hotel Bristol

Reštaurácia Allegro sa nachádza priamo v centre mesta Košice. Útulná reštaurácia ponúka špeciality talianskej kuchyne. Interiér reštaurácie je vhodný na pracovné stretnutia, romantické posedenie a na rôzne rodinné a iné spoločenské události. Jedálny lístok zahŕňa delikatesy z čerstvých rýb, hydiny či mäsových jedál, pričom sa nezabúda ani na tradičnú slovenskú kuchyňu. K dispozícii je aj široký výber ľahkých chutných šalátov a talianskych ciabbát. Gurmánsky zážitok môžete zavŕšiť pravým talianskym dezertom tiramisu a fľašou lahodného vína od najlepších slovenských, ale aj zahraničných producentov. V lete je k dispozícii letná terasa a pre obchodné rokovania vkusný salónik s možnosťou coffee breakov.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba