Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

1 fotka
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Restaurant Alfa

Reštaurácia Vám ponúka príjemné posedenie či už na pracovný obed alebo len tak s priateľmi alebo s rodinou. Môžete si tu vychutnať špeciality slovenskej kuchyne, pizzu, jedlá na grile a k pivu, hamburgery, ryby, mäsité a bezmäsité jedlá. K jedlu si môžete dať aj tankové a čapované pivo ako je Plzeň, Gambrinus, Budvar, Birell, Master a Smädný mních Radler. Vybrať si môžete aj z ponuky vín, nealkoholických nápojov a teplých nápojov ako sú rôzne druhy kávy a čajov. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené