Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

1 fotka
Na mape

Informácie Restaurant Brajan

Reštaurácia je situovaná v mestskej časti Bratislava - Lamač v priestoroch Ice Arena zimný štadión. Reštaurácia sa nachádza na 1. poschodí, pozostáva z dvoch miestností, fajčiarskej a nefajčiarskej, ktorá je celá presklenná, odkiaľ môžete sledovať dianie na ľade. Salónik je vhodný na organizovanie rôznych firemných večierkov, turnajov a iných udalostí. Reštaurácia ponúka raňajkové menu, obedové menu a rôzne špeciality medzinárodnej kuchyne. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba