Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

5 fotiek
Na mape

Informácie 6/4 Restaurant & Pizza

6/4 Restaurant and Pizza je príjemná a priestranná reštaurácia rodinného typu, ktorá sa nachádza neďaleko historického centra Banskej Štiavnice. V reštaurácii budete obklopený príjemným prostredím a ešte príjemnejšou obsluhou. Reštaurácia ponúka najširší výber jedál v meste a to od tradičných slovenských jedál a pizze, až po rôzne špeciality, miešané drinky a podobne. V ponuke je aj denné obedové menu na báze polievka dňa + hlavné jedlo (na výber minimálne zo 4 jedál). Denné menu sa podáva každý deň počas pracovného týždňa. V rámci Banskej Štiavnice a okolia robí reštaurácia aj rozvoz všetkých jedál a to každý deň v rámci otváracích hodín. Reštaurácia 6/4 taktiež ponúka služby spojené s catteringom: oslavy, jubileá, kary, firemné posedenia, závery roka, svadby a podobne.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba