Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zatvorené

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Informácie 4 Sochy - Hotel Salamander

Reštaurácia otvorená v decembri 2015 sa nachádza v nádvorí-záhrade domu. Z hlavnej ulice Kammerhofská vojdete do domu, prejdete pár metrov a ocitnete sa v inom svete. Záhrada skrytá pred ruchom mesta je ideálna pre pokojnú reštauráciu zameranú na gastronomické zážitky.

Jedálny lístok obsahuje pár jedál, ktoré sa menia denne. Varí sa len z čerstvých surovín najvyššej kvality. Polotovary a mrazené potraviny reštaurácia nepozná. Hlavnou formou tepelnej úpravy je grilovanie na drevenom uhlí na griloch Big Green Egg.

V ponuke je vždy steak, či kura na grile, ryba, šalát, cestoviny a niečo vegetariánske. Ako prílohy k jedlám reštaurácia podáva hlavne zeleninu.

Kuchyňu vedie mladý šéfkuchár Ján Kotora a jeho tím Tomáš Nagy a Lukáš Miko Vám navaria priamo pred očami. Kuchyňa je interaktívna a z reštaurácie cez sklo priamo vidíte ako sa pripravuje Vaše jedlo.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte so zmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba