Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

6 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Restaurant 12 apoštolov

Reštaurácia sa nachádza od roku 1910 v centre Košíc, v pôvodne meštianskom dome z raného 14. storočia, ktorý je štátnou kultúrnou pamiatkou. Obnovený pôvodný reštauračný mobiliár, olejomaľby dvanástich apoštolov, secesné svetlíky a vitráže, dobové svietidlá a doplnky, hodnotné starožitnosti a navyše kvalitný servis v klimatizovanom prostredí dekorujú obľúbené miesto košických gurmánov už od roku 1910. Úspech reštaurácie je založený na skĺbení európskej a slovenskej kuchyne prezentovanej ako špeciality jednotlivých apoštolov. Svojou kapacitou 70 miest a garanciou príjemného súkromia je ideálnym miestom pre menšie firemné akcie, oslavy, svadby, promócie. Do tohoto útulného, históriou dýchajúceho prostredia vám odporúčame prísť a stráviť príjemné chvíle pri výbornom jedle a víne zo širokej domácej a medzinárodnej ponuky.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené