Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

8 fotiek

Kolony Club Restaurant

Janšákova 7, Devínska Nová Ves, Bratislava
· Práve otvorené (10:00 - 21:00) Spravovať reštauráciu

Túto reštauráciu nespravuje majiteľ, preto informácie nemusia byť aktuálne. Ste majiteľom alebo správcom tejto reštaurácie? Kliknutím na tu ju môžete spravovať.

Podnik neprijíma rezervácie z Restu

Skúste im zavolať.

Na mape

Informácie Kolony Club Restaurant

Ich reštaurácia je situovaná v mestskej časti Devínska Nová Ves v štvrti nazývanej Kolónia z čoho pochádza aj prispôsobený názov reštaurácie „KOLONY“. Nakoľko meno reštaurácie bolo inšpirované históriou tejto oblasti sa pokúsili aj ich interiér a exteriér zladiť do štýlu, ktorý síce nesiaha až tak ďaleko do histórie ale snaží sa o navodenie atmosféry z prelomu 19. a 20. storočia.

Zobraziť viac

Najnovšie hodnotenie

Celkově:
  • Jedlo:
    5
  • Servis:
    5
  • Prostredie:
    5

Vynikajúca kuchyňa, exkluzívne prostredie a veľmi ústretový personál, čo je ideálna voľba pre rodinné oslavy ako v mojom prípade. Niekomu nemusí vyhovovať poloha tejto reštaurácie, ale určite sa oplatí ju navštíviť.

Užívateľ Restu
Odporúčam reštaurácii
Bola recenzia užitočná?
Ano
(0)

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte so zmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Práve otvorené